I ordered the sample pack. Liked the taste of the bars and the ingredient list. No digestive issues. Despite the math (which has almost convinced me to buy their 4+1 deal), I still find it hard to pay that much for a bar when I can get powders for cheaper. Good post. Thanks.
I ordered the sample pack. Liked the taste of the bars and the ingredient list. No digestive issues. Despite the math (which has almost convinced me to buy their 4+1 deal), I still find it hard to pay that much for a bar when I can get powders for cheaper. Good post. Thanks.
Thanks! Powders are definitely cheaper, dollars per gram of protein. Some people like bars for whatever reason (myself included sometimes).